Засідання «Школи молодого педагога»

17 січ. 2020
15.01.2020 року в ІЗДО № 9 відбулося засідання «Школи молодого педагога» на тему: «Професійне зростання педагога в епоху освітніх змін» з метою формування професійних компетентностей педагога для здійснення постійного професійного розвитку; ознайомлення молодих фахівців з тренінговими активностями для впровадження в освітній процес; формування вміння командної взаємодії.

У теоретичній частині семінару Забашта О.О. вихователь-методист ІЗДО № 16, ознайомила слухачів з технологією використання мультфільму як освітнього засобу, розглянула можливість інтеграції мультимедіатехнологій з різними видами діяльності.

У практичній частині засідання ШМП, головним спеціалістом ВНМІЗ Крикун О.В., був проведений тренінг щодо ознайомлення з ігровими активностями, в ході якого було налагоджене знайомство в новому колективі, створена позитивна  атмосфера,  яка допомагла максимально розкрити  творчий потенціал кожного учасника в ході роботи.

Молоді педагоги акцентували увагу на тому, що вміле застосування мультимедіатехнологій, інтерактивних форм сприяють  підвищенню якості освітнього процесу та переводять освіту на більш якісний рівень.

Учасники практичного семінару висловили слова подяки  за підготовлений цікавий, змістовний та актуальний практичний захід.