Засідання ММО для працівників психологічної служби закладів освіти

29 лист. 2019
28 листопада 2019 року в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області пройшло засідання за темою: «Психологічний супровід інклюзивного навчання в загальноосвітніх закладах». Під час роботи учасники семінару розглянули сутність інклюзивного навчання, принципи та переваги (Самарченко Т.М., практичний психолог ІЗОШ I-III ступенів №10), познайомилися з практичними надбаннями фінських шкіл щодо впровадження гендерного підходу в освітньому процесі (Браженко О.І., соціальний педагог ІЗОШ I-III ступенів №11, з власного досвіду після навчально-освітньої подорожі до Фінляндії), складання психолого-педагогічної характеристики для дітей з особливими освітніми потребами (Татаринов С.Ю., Чередниченко Ю.О., практичні психологи Ізюмського інклюзивно-ресурсного центру).

Керівник ММО Труфман О.В. підвела підсумок засідання.