Завершився перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

25 лист. 2019
З 14 по 20 листопада 2019 року у місті Ізюм проведено перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».

У номінації «Зарубіжна література» взяли участь четверо учасників: учителі зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Ізюмського, Барвінківського, Балаклійського районів та м. Ізюм.

У номінації «Початкова освіта» - також четверо учасників: учителі початкових класів  закладів загальної середньої освіти м. Ізюм.

У першому (зональному) турі всеукраїнського Конкурсу учасники пройшли такі конкурсні випробування:

- на базі управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області у номінації «Зарубіжна література» - «Методичний практикум», «Практична робота», «Тестування з фахової майстерності»;

номінація «Початкова освіта» - «Практична робота», «Тестування з фахової майстерності», «Проєкт».

- на базі Ізюмській гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області та Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області конкурсанти продемонстрували свою фахову майстерність у проведенні уроків в незнайомому класі.

Журі конкурсу підвели підсумки та визначили переможців,

лауреатів, фіналістів першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».

У номінації «Зарубіжна література» І місце посіла - Надточа Інна Вікторівна, учитель зарубіжної літератури Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області.

Лауреатами у номінації «Зарубіжна література» стали:

ІІ місце - Сахно Людмила Миколаївна, учитель зарубіжної літератури Донецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області;

ІІІ місце - Гармаш Світлана Маноліївна, учитель зарубіжної літератури  Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області.

Фіналіст конкурсу у номінації «Зарубіжна література»:

Вергелєс Олена Миколаївна, учитель зарубіжної літератури Довгеньківського  навчально-виховного комплексу Ізюмської районної ради Харківської області.

У номінації «Початкова освіта» І місце посіла - Терещенко Євгенія Юріївна, учитель початкових класів Ізюмської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області.

Лауреати конкурсу у номінації «Початкова освіта»:

ІІ місце - Хібель Ірина Ігнатівна, учитель початкових класів  Ізюмської гімназії  №3 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІ місце - Чулієва Галина Вікторівна, учитель початкових класів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІІ місце - Гребеннікова Ольга Іванівна, учитель початкових класів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області.

Також переможцем цьогорічного конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Образотворче мистецтво» стала Кругова Людмила Вікторівна, учитель образотворчого мистецтва Ізюмської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області, яка пройшла конкурсні випробування на базі Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради.

Бєлік Євгенія Юріївна, учитель історії Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ізюмської міської ради Харківської області, стала лауреатом та посіла ІІ місце у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Історія», який відбувся на базі відділу освіти Борівської районної державної адміністрації Харківської області.

Вітаємо наших учителів! Бажаємо учасникам всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» подальших звершень та перемог!