Пройшов профорієнтаційний захід «Обирай професію за покликанням»

4 лист. 2019
2 листопада 2019 року у приміщенні Арт- заводу "Механіка. Інша земля" м. Харкова пройшов профорієнтаційний захід «Обирай професію за покликанням», в якому взяли участь учні та учениці 9-11 класів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області

Захід організовано в рамках проекту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», що фінансується Європейським Союзом, з метою ознайомлення дівчат з професіями, які стереотипно вважаються такими, що не підходять для дівчат.

В програмі заходу презентація «нежіночих» професій від вишів, тестування профорієнтаційне, воркшопи та майстер-класи, ігри, лотереї з призами, івент-зони, фото-зони та інше. Так учениця 11-А класу Пархоменко Іоанна взяла участь та перемогла у змаганні, хто швидше одягне рятувальний костюм.