Міське методичне об’єднання «Використання інноваційних методик на заняттях з художньо-продуктивної діяльності»

31 жовт. 2019
29 жовтня 2019 року на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 Ізюмської міської ради Харківської області відбулося міське методичне об’єднання для вихователів груп молодшого дошкільного віку на тему «Використання інноваційних методик на заняттях з художньо-продуктивної діяльності».

Керівник міського методичного об’єднання Слабоспицька Олена Миколаївна, вихователь-методист, закладу освіти ознайомила присутніх з особливостями художньо-продуктивної діяльності дітей дошкільного віку, її впливом на всебічний розвиток особистості. З метою розширення теоретичних і практичних знань учасників методичного заходу був проведений майстер-клас на тему «Від творчого педагога до творчої дитини», під час якого вихователі Павленко Олена Сергіївна та Гугля Марина Леонідівна презентували свій досвід роботи щодо використання освітніх інноваційних технологій, методик з образотворчої, театралізованої діяльності, а також під час проведення вихователем Пархоменко Наталією Василівною інтегрованого заняття з художньо-продуктивної діяльності «Осінній парк» з використанням нетрадиційних технік малювання: штампування, малювання пучком на плівці. Діти із задоволенням та інтересом виконували роботу. Малюнки вийшли цікаві, яскраві, насичені осінніми барвами.

В ході відвування виставкок: «Барви дитячої творчості», «Дивовижний світ театру», «Методичні перлинки» були представлені найактуальніші напрацювання педагогічного колективу з використання інноваційних методик з художньо-продуктивної діяльності для дітей дошкільного віку.