16 лют. 2015

Всеукраїнський дитячий літературний конкурс "Захистимо країну від лиха"

13 лютого 2015р. відбулось засідання журі міського етапу конкурсу "Захистимо країну від лиха"
13 лют. 2015

ММО для вихователів середніх вікових груп

Методичний кабінет відділу освіти спільно з ІДНЗ№9 12.02.2015р провів ММО для вихователів середніх вікових груп.
10 лют. 2015

Про деякі питання проведення державної підсумкової атестації

Завдання для проведення атестації укладаються навчальними закладами за рекомендаціями Міністерства освіти і науки.
5 лют. 2015

Обласні виставки дитячого малюнку

Учні гімназії №3, ІЗОШ №5 та ІЗОШ №6 взяли участь в обласних виставках дитячого малюнку "Мій біль - Афганістан" та "Відповідальність починається з мене".
5 лют. 2015

Міський фестиваль-конкурс літературно-музичних композицій "Тих днів не змеркне слава"

4 лютого 2015р в актовій залі ІЗОШ№4 відбувся міський фестиваль-конкурс літературно-музичних композицій "Тих днів не змеркне слава"
3 лют. 2015