Управління освіти Ізюмської міської ради
Приєднатися до групи
Освіта - наше майбутнє!

Державна
		служба якості освіти України Департамент науки і освіти. м. Харків ХАНО Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області
ЛАЙФХАКИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Класна Оцінка.Руководство пользователя

Учасниця XVI Барабашовських обласних наукових читань з астрономіїЯкісна школа - це середовище, в якому дитина щасливаЗасідання  атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області НА ХАРКІВЩИНІ ЗАКІНЧИВСЯ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ «ПОЖЕЖІ КРАЩЕ ЗАПОБІГТИ»“Кращі інклюзивні практики України – 2021”Проведено практичний семінар  для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти  Ізюмської міської територіальної громади в  ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

• Останні новини та події освіти міста. Огляд головних новин дня та тижня.
  • Фотоальбом
    • Найяскравіші моменти та фотозвіти з життя освіти міста.

64300, вул.Васильківського, 4, м.Ізюм, Харківська область

(05743) 2-23-77

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

12 квіт. 2021
10 квітня 2021 року у режимі онлайн відбулись XVI Барабашовські обласні наукові читання учнів та студентів, які щороку проводить КЗ «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» з метою пошуку і підтримки здобувачів освіти, які виявляють інтерес до науково-дослідницької діяльності в галузі астрономії та фізики.
9 квіт. 2021
Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Слоган кампанії «Якісна школа - це середовище, в якому дитина щаслива».
7 квіт. 2021
5 та 6 квітня 2021 року проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти Ізюмської міської ради Харківської області. На засіданнях атестаційної комісії розглянуто матеріали про присвоєння, відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям, педагогічним званням педагогічних працівників із 14 закладів дошкільної та загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади, Ізюмського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Комунальної організації «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізюмської міської ради.