26 груд. 2014

Зимові композиції

Традиційна міська виставка зимових композицій, яка проведена Ізюмською станцією юних натуралістів 15 грудня 2014 року у центральній міській бібліотеці
26 груд. 2014

Про участь команди гуртка «Авіамоделювання» у Харківській обласній першості

26 грудня 2014 року відбулась Харківська обласна першість на приз клубу юних техніків «Горизонт» ХГАПП по метальним та авіамоделям.
24 груд. 2014

Завершився І (міський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

24 груд. 2014

ІІ Всеукраїнський конкурс есе "Я - європеєць"

Завершився ІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць». У фінальному етапі взяли участь понад 530 робіт.
24 груд. 2014

Регіональний етап конкурсу "Я хочу жити в якісному світі"

Нагородження переможців.
22 груд. 2014

Обласний етап конкурсу «Зробимо життя безпечним»

У Харківській області завершився конкурс-вікторина на кращий малюнок, фото,творчу роботу, вірш та оповідання під загальним гаслом «Зробимо життя безпечним».
22 груд. 2014

проведення змагань по метальним та авіамоделям

14 грудня 2014 року в Ізюмській станції юних техніків відбулися змагання по метальним та авіамоделям.
22 груд. 2014

участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання у м.Харків

18 листопада 2014 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулося відкриття обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА

16.12.2014 року музична зала дошкільного закладу тимчасово перетворилася на "студію". Педагоги закладу та присутні були активними учасниками "Ток-шоу "Говорить Україна"
18 груд. 2014

Обласний конкурс «Життя без електротравматизму»