26 січ. 2015

Малі олімпійські ігри "Діти Харківщіни"

16 січня в Ізюмській ДЮСШ відбулося урочисте відкриття малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини».
26 січ. 2015

2 учениці міста Ізюма перемогли у Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

22 січня 2015 року, в Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулося нагородження 52 учнів, есе яких на тему «Я – європеєць» були визнані кращими з-поміж 10000 надісланих робіт в рамках одноіменного ІІ Всеукраїнського конкурсу.
26 січ. 2015

Міський конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку

24 січня 2015 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №4 відбулися міські змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
19 січ. 2015

Малі Олімпійські Ігри 3-4 класи

16 січня 2015 року у спортивній залі Ізюмської ДЮСШ відбулись змагання II етапу малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»
19 січ. 2015

Турнір з футболу

5 січня в смт. Борова відбувся турнір з футболу серед юнаків

Cвято Архієрейської ялинки

8 січня на Центральній площі міста відбулося свято Архієрейської ялинки, де взяли участь вихованці театрального колективу «ШОК» БДЮТ.

Новорічні ранки

Протягом зимових канікул в приміщенні Ізюмського будинку дитячої та юнацької творчості відбулися новорічні ранки
13 січ. 2015

Свято відкриття міської ялинки.

26 грудня на Центральній площі міста відбулося свято відкриття міської ялинки
6 січ. 2015

Заклад атестовано

За підсумками державної атестації, здійсненої міською експертною комісією, право на освітню діяльність підтвердив Ізюмський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №10 Ізюмської міської ради Харківської області.
5 січ. 2015

Новорічні ранки

В дошкільних навчальних закладах міста Ізюма відбулися Новорічні ранки.