Охорона дитинства

«БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ». Інформація для підвищення рівня обізнаності батьків і вчителів

Онлайн-курс «Безбар’єрна грамотність» на порталі «Дія. Цифрова освіта»

Батькам (особам, які їх замінюють) бажаючим отримання путівки до вищезазначених таборів, необхідно звернутися до Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради за тел.:066-643-70-18. Читати новину...

Проєкт «Без бар'єрів»

Протидія насильству, жорстокому поводженню та булінгу (цькуванню)

Протидія торгівлі людьми

Профілактика правопорушень, злочинності та інших негативних явищ

Соціальний захист

НОРМАТИВНО ПРАВОВА БАЗА