Управління освіти Ізюмської міської ради
Приєднатися до групи
Освіта - наше майбутнє!

Державна
		служба якості освіти України Департамент науки і освіти. м. Харків ХАНО Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області

Класна Оцінка.Руководство пользователя

Охорона дитинства

Шановні мешканці м. Харкова та Харківської області!

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки на території Вашого мешкання. Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланням:

Ви можете також пройти опитування натиснувши на цей банер на сайті Вашого відділу поліції або через наведений QR код.

Інформаційні матеріали про комплексну послугу єМалятко

Листівка щодо порядку проведення соціологічного опитування (Завантажити)

Батькам (особам, які їх замінюють) бажаючим отримання путівки до вищезазначених таборів, необхідно звернутися до Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради за тел.:066-643-70-18. Читати новину...

Протидія насильству, жорстокому поводженню та булінгу (цькуванню)