8 жовт. 2015

державна атестація

Розпочалася державна атестація Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської міської ради Харківської області
7 жовт. 2015

Міське методичне об'єднання

01 жовтня 2015 року на базі ІДНЗ №6 відбулося міське методичне об’єднання для музичних керівників дошкільних навчальних закладів на тему «Розвиток музично-ритмічного відчуття і музичного слуху у дітей старшого дошкільного віку з елементами системи Карла Орфа .
1 жовт. 2015

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.
29 вер. 2015

Проведення конференції Харківської обласної ради старшокласників

Відповідно до Плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» 26 вересня 2015 року відбулася конференція Харківської обласної ради старшокласників.
28 вер. 2015

Про участь в інтернет семінарі

22 вересня 2015 року представники дошкільної освіти м. Ізюма стали учасниками інтернет-семінару проведенного у формі вебінару, присвяченому Всеукраїнському Дню дошкілля.

Про відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля

25 вересня 2015 року у м. Києві відбулися заходи із відзначення Всеукраїнського Дня Дошкілля.

Турнір юних журналістів

25 вересня в актовій залі ІЗОШ №4 відбувся турнір юних журналістів, в якому взяли участь команди гімназій №1 та №3, ІЗОШ №2, №4, №5, №6, №10 та №12.
25 вер. 2015

День туризму

25 вересня 2015 року було проведено міське свято до Дня туризму. Участь у ньому брали всі школи міста. Команди складалися з учнів 6-11 класів. У цей день учасники і багаття за різними формами складали, і намет розкладали, і на «маятнику» переправлялися, і вузли в’язали, і «потерпілого» транспортували.
24 вер. 2015

Всеукраїнський день дошкілля

24 вересня 2015 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся міський захід, присвячений Всеукраїнському дню дошкілля, в якому взяли участь представники дошкільних навчальних закладів м. Ізюм.
23 вер. 2015

Звітна конференція Асоціації «Нове покоління»

22 вересня 2015 року на базі ЦДЮТ було проведено звітну конференцію міської Асоціації учнівського самоврядування «Нове покоління».