Управління освіти Ізюмської міської ради
Приєднатися до групи
Освіта - наше майбутнє!

Державна
		служба якості освіти України Департамент науки і освіти. м. Харків ХАНО Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області

Класна Оцінка.Руководство пользователя

4 лют. 2021

Практичний семінар для фахівців психологічної служби Ізюмської міської територіальної громади в Гендерному центрі освіти ІЗОШ І-ІІІ ступенів №11

03 лютого 2021 року в приміщенні Гендерного центру освіти Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області для працівників психологічної служби закладів загальної середньої освіти соціальним педагогом Оленою БРАЖЕНКО був проведений практичний семінар на тему: «Створення недискримінаційного та гендерночутливого освітнього середовища в закладі освіти».
3 лют. 2021

УВАГА! РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2021

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня включно.
29 січ. 2021

Проведено територіальне міське об’єднання для сестер медичних старших, сестер медичних з дієтичного харчування закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

27 січня 2021 року проведено територіальне міське об’єднання для сестер медичних старших, сестер медичних з дієтичного харчування закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади за темою «Профілактика та лікування проявів алергічних реакцій у дитини» на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 10 Ізюмської міської ради Харківської області у формі онлайн, під керівництвом Онищенко Яни Олександрівни – сестри медичної старшої Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області.
27 січ. 2021

Проведено територіальне міське об’єднання для вихователів молодших вікових груп закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

26 січня 2021 року проведено територіальне міське об’єднання для вихователів молодших вікових груп закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади за темою «Основи здійснення освітньої діяльності за освітньою програмою «Впевнений старт» для дітей молодшого дошкільного віку» на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 17 Ізюмської міської ради Харківської області, у форматі онлайн під керівництвом Слабоспицької Олени Миколаївни – вихователя-методиста Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 14 Ізюмської міської ради Харківської області.
26 січ. 2021

Проведено територіальне міське об’єднання для вихователів старших вікових груп закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади

21 січня 2021 року проведено територіальне міське об’єднання для вихователів старших вікових груп закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади за темою «Формування природничо-екологічної компетентності дошкільників» на базі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КАМ’ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (Кам’янський ліцей), у формі онлайн-конференції, під керівництвом Оксани Олександрівни Забашти – вихователя-методиста Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 16 Ізюмської міської ради Харківської області.
25 січ. 2021

Процедура реєстрації для участі в ЗНО-2021

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року включно. Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії триватиме упродовж 6 – 18 травня 2021 року включно.
22 січ. 2021

День Соборності України!

Двадцять другого січня 2021 року з нагоди відзначення Дня Соборності України та у день річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки працівники управління освіти поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченко.
20 січ. 2021

18 СІЧНЯ, РОЗПОЧАЛАСЬ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 2021

Реєстрація триватиме до 31 січня, а перший етап сертифікації – незалежне тестування – відбудеться вже 27 лютого.
15 січ. 2021

Пробне ЗНО-2021: реєстрація

З 5 січня до 19 січня 2021 року на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти доступна програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.
30 груд. 2020

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО ОБРАЗОТВОРЧОГО КОНКУРСУ «ДОБРИЙ ДОНОР»

29 грудня 2020 року оголошено переможців Обласного образотворчого конкурсу «Добрий донор», який спрямований на привернення уваги суспільства до теми донорства крові, виховання покоління соціально-відповідальних людей, людей небайдужих до свого здоров’я та життя інших. Конкурс проведено Харківським обласним центром заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма» та Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.