Управління освіти Ізюмської міської ради
Приєднатися до групи
Освіта - наше майбутнє!

Державна
		служба якості освіти України Департамент науки і освіти. м. Харків ХАНО Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області
ЛАЙФХАКИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Класна Оцінка.Руководство пользователя

11 трав. 2021

День матері — міжнародне свято, яке відзначають щорічно у другу неділю травня в Україні

До Дня матері вихованці закладів дошкільної освіти Ізюмської міської територіальної громади взяли участь у міському конкурсі дитячого малюнку «Моя матуся», з метою розкриття творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти.
11 трав. 2021

Практичний семінар для вчителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади

07 травня 2021 року в Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся практичний семінар для вчителів трудового навчання (технічна праця) з теми «Активізація пізнавальної діяльності учнів при виконанні творчих проєктів» (на прикладі конструювання транспортного засобу в 5 класі). Мета семінару: через залучення до практичної діяльності ознайомити учасників семінару із особливостями організації роботи над творчими проєктами на досвіді роботи вчителя трудового навчання ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Макогона В.Л. Під час семінару презентував свій досвід роботи вчитель трудового навчання ІЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Макогон Віктор Леонідович; вчителі трудового навчання ЗЗСО Ізюмської міської територіальної громади взяли участь у практичному занятті «Конструювання транспортного засобу».
7 трав. 2021

Естафета пам’яті «Ми – нащадки переможців! Пам’ятаємо! Пишаємося!»

6 трав. 2021

Практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи

06 травня 2021 року педагогічними працівниками Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області проведено в онлайн-режимі практичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Планування медіаосвітньої діяльності на рівні закладу освіти».

Конкурс «Учень року-2021»

05 травня 2021 року відбувся дистанційно міський конкурс «Учень року-2021».
6 трав. 2021

Акція «Пасхальний кошик захиснику» волонтерського загону «Крок за кроком» Ізюмської гімназії №3

Великдень - одне з найбільших і найшановніших християнських свят. Кожна сім’я Христове Воскресіння відзначає в родинному колі. На жаль, не всі мають можливість святкувати це свято вдома зі своєю родиною.
30 квіт. 2021

Секційне засідання територіального методичного об’єднання асистентів вихователів закладів дошкільної освіти

29 квітня 2021 року на базі Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області, в онлайн режимі на платформі Google Meet, відбулось міське територіальне методичне об‘єднання для асистентів вихователів за темою «Впровадження технології коментованого малювання у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».
28 квіт. 2021

Відомі дати додаткової сесії ЗНО-2021

Цьогоріч додаткова сесія ЗНО триватиме з 29 червня до 14 липня.
26 квіт. 2021

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року відбудеться у визначені терміни з 21 травня по 15 червня 2021 року. З 06 по 18 травня триватиме додатковий період реєстрації на ЗНО.
26 квіт. 2021

26 квітня − 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Чорнобильська трагедія... Сьогодні це вже історія України. У ці дні ми вшановуємо людей, які ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління.