ММО для вихователів середніх вікових груп

13 лют. 2015
Методичний кабінет відділу освіти спільно з ІДНЗ№9 12.02.2015р провів ММО для вихователів середніх вікових груп.

Методичний кабінет відділу освіти спільно з ІДНЗ№9 12.02.2015р провів ММО для вихователів середніх вікових груп за темою:" Сюжетно-рольова гра, як школа життєвого досвіду дошкільника".

На секційному засіданні вирішувалися такі завдання:

1) Удосконалення вміння вихователів знаходити вихід в складних педагогічних ситуаціях.

2) Розширювати обізнаність педагогів щодо методів та прийомів керівництва сюжетно-рольовими іграми.

3) Розвивати творчій підхід в організації та керівництві грой.

У засіданні взяли участь: керівник ММО, вихователь-методист ІДНЗ№2 Ананенкова І.І., методист ММК Агішева С.Р., завідувач ІДНЗ№9  Бородавка В.М., вихователь-методист ІДНЗ№9 Чорноріз І.А., практичний психолог ІДНЗ№9 Тихонова Е.В., вихователь ІДНЗ№9 Бровко Н.М. і 15 слухачів.

У ході семінару було проведено: сюжетно-рольова гра" Школа світлофорчика", ділова гра "Сучасні вимоги до керівництва сюжетно-рольовою грою".