Учні закладів загальної середньої освіти міста Ізюм отримали нагороди за перемогу в обласному конкурсі «Місцеве самоврядування – це ми!»

7 груд. 2018
6 грудня 2018 року у Будинку рад місто Харків, в ході урочистого прийому з нагоди Дня місцевого самоврядування за участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, відбулося нагородження переможців щорічного обласного конкурсу «Місцеве самоврядування – це ми!».

6 грудня 2018 року в Будинку рад місто Харків,  в ході урочистого прийому з нагоди Дня місцевого самоврядування за участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, відбулося нагородження переможців щорічного обласного конкурсу «Місцеве самоврядування – це ми!».

Цьогоріч конкурс проводився вже в сьомий раз, зібравши 372 учасника із 22 районів області. У конкурсі традиційно взяли участь активна молодь – школярі та студенти з метою підвищення рівня знань у сфері управління та організації влади, а також ті, хто прагнуть отримати неупереджену оцінку своєї ерудиції. 12 учнів закладів загальної середньої освіти міста Ізюм стали активними учасниками обласного конкурсу за різними номінаціями.

До розгляду та аналізу робіт були залучені авторитетні фахівців за кожним напрямом. Відповідно до рішення журі переможцями обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» у 2018 році визначено:

Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада»:

1 місце – Євгенія Метнічук, учениця 11 класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області.

Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»:

1 місце – Софія Темрякова, учениця 11 класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області.

Сергій Чернов в ході урочистого прийому у Будинку рад вручив дипломи і подарунки: за перше місце у персональних номінаціях – електросамокати та3D ручки. Також, голова обласної ради побажав молоді й надалі бути активними громадянами та брати участь у суспільно-політичному житті регіону.