Всесвітній день туризму

1 жовт. 2018
28 вересня 2018 року пройшли міські змагання до Всесвітнього дня туризму серед учнів закладів загальної середньої освіти.

28 вересня 2018 року  пройшли міські змагання до Всесвітнього дня туризму серед учнів закладів загальної середньої освіти. Були присутні 9 команд. Змагання проходили з таких конкурсів: смуга перешкод (І місце – Ізюмська гімназія № 1, ІІ місце– Ізюмська гімназія №3, ІІІ місце – ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 2), фігурне водіння велосипеду (І місце – Ізюмська гімназія №3, ІІ місце – ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ІІІ місце– Ізюмська гімназія № 1), встановлення намету (І місце – ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, ІІ місце – ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, ІІІ місце – ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 10) та  в’язання вузлів (І місце – Ізюмська гімназія №1, ІІ місце — ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, ІІІ місце – ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12). Загальнокомандні місця розподілено наступним чином: І місце – Ізюмська гімназія №1, ІІ місце – Ізюмська гімназія № 3, ІІІ місце – ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 5. Також було проведено конкурс  на найсмачнішу кашу. Після змагань учасники  потішили суддів смачною кашею. І місце здобула ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 12, ІІ місце –ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, ІІІ місце– Ізюмська гімназія № 1.

Зведений протокол міських змагань до Всесвітнього дня туризму  28.09.2018 р.

ЗН№ №

Смуга перешкод (місце)