«Сокіл» («Джура»)

18 трав. 2018
11 травня на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

11 травня на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся  І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

І місце – колектив Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІ місце – колектив Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Ізюмської міської ради Харківської області;

ІІІ місце – колектив Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Ізюмської міської ради Харківської області

Колектив Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Ізюмської міської ради Харківської області буде представляти місто Ізюм на ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться на базі військового ліцею «Патріот», смт Есхар, Чугуївський район.