«Безпека очима дітей»

23 квіт. 2018

20 квітня 2018 року в Національному технічному Університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулося нагородження переможців щорічного обласного конкурсу «Безпека очима дітей». Цей  конкурс щорічно організовує Кафедра «Охорона праці та навколишнього середовища» НТУ «ХПІ» разом з Департаментом науки та освіти України, з метою звернути увагу учнів і залучити до пошуку рішень проблем із безпеки життєдіяльності у сучасних умовах нашої країни.

Переможці конкурсу від закладів загальної середньої освіти міста Ізюм:

Прізвище, ім’я учня

8.

Бурлуцький Юрій

ІЗОШ І-ІІІ ступенів №12

Переможці конкурсу та їх педагоги-організатори були нагороджені дипломами переможців, грамотами за активну участь та оригінальність вирішення сучасних проблем із безпеки життя та діяльності людей.

Вітаємо! Нових перемог!