Моя майбутня професія

12 квіт. 2018
Конкурс проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні»

10 квітня 2018 року Центром «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Молодіжної ради при Харківському міському голові була проведена зустріч з 50 фіналістами першого етапу конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Конкурс проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні», що має на меті показати молодому поколінню можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію. Партнер проекту – Перший Український Міжнародний Банк.

Конкурс есе проводився з 15 січня по 2 березня 2018 р. та зібрав близько 1400 есе з 23 регіонів України. Десятикласники з усієї України мали змогу висловити власні погляди на своє професійне майбутнє.

Друга з 5 регіональних зустрічей відбулася в Харкові 10 квітня 2018 року та об’єднала 50 кращих авторів з Харківської, Сумської, Полтавської та Луганської областей.

На цій зустрічі були присутні переможці конкурсу від закладів загальної середньої освіти міста Ізюма - учениця 10 класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №5 Підгайна Олеся та учениця 10 класу ІЗОШ І-ІІІ ступенів №6  Черепня Дар’я.

В рамках заходу Підгайна Олеся, Черепня Дар’я зустрілися із представниками місцевого самоврядування, топ-менеджерами і підприємцями та отримали поради з побудови успішної кар’єри в Україні. Серед спікерів та гостей заходу були присутні: Лобойченко Костянтин, заступник міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Тетяна Полтавська, керівник Харківського регіонального центру «ПУМБ», Ірина Тулякова, менеджерка «Української академії лідерства» в Харкові, Константин Дорофеєв, директор та власник ТОВ «Транспортна компанія Регіон», Олег Хардін, директор та власник ТОВ «ПРЕМ’ЄР СОКС».

Після зустрічі для дітей була організована екскурсія у відділення ПУМБ, де діти змогли більше дізнатись про професії у банку.

Дівчата проявили себе, як активні учасники регіональної зустрічі в місті Харкові.

Бажаємо нашим ученицям перемоги в Національному етапі конкурсу, бо ця перемога буде унікальною можливістю провести день зі своїм кумиром в обраній професії!