ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ «ВШАНОВУЄМО КОБЗАРЯ»

12 бер. 2018
Щовесни, на початку березня, в нашій державі вшановують пам'ять Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861).

В закладах дошкільної освіти міста стало традицією відзначати Шевченківській день.

З метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря, популяризації його творчої спадщини, виховання любові та поваги до рідного слова, активізації патріотичного виховання проведено тематичні заняття «Творчим шляхом Кобзаря», де діти читали вірші Т.Г.Шевченка, слухали українські пісні, грали в народні ігри та танцювали. Вихователі познайомили дошкільнят з творчою спадщиною цієї видатної людини, її життєвим шляхом в етнографічному музеї «Народні джерела».

В групових дитячих бібліотечних осередках оформлено виставки дитячої української книги, присвячені життю і творчості видатного українського Кобзаря Т.Г.Шевченко. Діти мали змогу в куточку книги розглянути ілюстрації, альбоми до творів Т.Г.Шевченка.

Проведені заходи сприяли формування почуттів любові та поваги до традицій свого народу, прилучення дітей до глибин Шевченківської мудрості.