Відпочинок в Закарпатті

26 груд. 2017
Триває відпочинок в Закарпатті

Двадцять другого грудня 2017 року учні Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області , в рамках проекту Всеукраїнської ради старшокласників «Схід-Захід − разом!», у складі делегації лідерів учнівського самоврядування Харківської області вирушили до Закарпаття. Програма відпочинку різноманітна: відвідування туристичного комплексу Воєводино, парку Шенборна, Храмів Закарпаття, замку Паланок.

Учні здійснять екскурсію у Карпати, де зможуть покататись на санях та піднятись до гори Красія. Відвідають історичні та культурні місця міст Мукачево та Ужгород. Відпочинок буде тривати до 29 грудня.

Бажаємо нашим учням веселого та змістовного дозвілля, приємних та цікавих знайомств і по справжньому зимової погоди.

Фото тут.