Змаганнях з шахів «Біла тура»

11 груд. 2017
08 грудня 2017 року в актовій залі Ізюмської гімназії №3 Ізюмської міської ради Харківської області в межах міської Спартакіади школярів «Спорт протягом життя», серед учнів закладів загальної середньої освіти, відбулись змагання з шахів «Біла тура».

Перше місце у змаганнях посіла команда учнів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Ізюмської міської ради Харківської області, друге місце посіла команда учнів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ізюмської міської ради Харківської області, третє місце посіла команда учнів Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області.