Відкриття капсули

23 бер. 2017
22 березня 2017 року на території ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 за адресою: вул. Старопоштова, 22 відбулася знаменна подія – відкриття капсули, закладеної у 1967 році, як послання до сучасників, учнів і вчителів 2017 року.

Серед гостей були Мацокін Володимир Володимирович – заступник Ізюмського міського голови з гуманітарних питань; Стрельник Максим Андрійович – речник Ізюмського міського голови; Сінна Любов Федорівна (директор, яка очолювала ІЗОШ № 4
25 років), Павленко Маргарита Миколаївна (вчитель російської мови і літератури, на той час – піонервожата) та батьки учнів.

Вчителями української мови було проведено конкурс листів у майбутнє «Від покоління до покоління» до учнів 2067 року. Автори кращих послань зачитали лист у майбутнє перед присутніми – так продовжилася традиція спілкування поколінь.

Усі присутні на лінійці трепетно спостерігали, як закладали нову капсулу у будівлю школи № 4, замість попередньої таблички з’явилася нова «2017 – 2067».