Запровадження педагогічних інновацій

16 бер. 2017
10.03.2017 в ІДНЗ № 2 була організована педмайстерня для інструкторів з фізкультури міста на тему «Запровадження педагогічних інновації оздоровчого спрямування в освітній процес».

10.03.2017  в ІДНЗ № 2 була організована педмайстерня для інструкторів з фізкультури міста на тему «Запровадження педагогічних інновації оздоровчого спрямування в освітній процес». Інструктором з фізкультури Забаштою Л.П. проведено заняття для дітей старшої вікової групи № 12 «Соняшник» на тему«Подорож в країну Здоровляндію». Протягом заняття було використано ряд іннованоційних технологій: «Са-Фі-Дансе» (використання танцювально-ритмічних рухів), дихальна гімнастика за методикою Н. Стрєльнікової, аромотерапія, пальчикова гімнастика. Діти були активні і отримали яскраві емоції від участі в незвичайному заняття.

В заході взяло участь 8 педагогів.