Закінчилися зимові канікули

11 січ. 2017
Закінчилися зимові канікули – і розпочався новий етап зростання, розвитку, навчання.

11 січня дорослі і діти, які відпочили під час зимових канікул, розпочали роботу і навчання. За час свят та канікул у дітей, окрім подарунків від Діда Мороза, з`явилося багато вражень. На зимових канікулах наші учні відпочивали з батьками та вчителями в різних куточках України та за її межами; відвідували святкові заходи, концерти, вистави; каталися на лижах і ковзанах; читали цікаві книжки; переглядали фільми та пізнавальні  телепередачі; грали в ігри; навчалися чомусь новому і цікавому.

Свято завершилося, але зробити так, щоб воно тривало та завжди було присутнім у нашому житті, можна. Ніхто не заважає нам дарувати один одному подарунки без будь-якого приводу, а лише з метою потішити та здивувати. Кожному під силу, сховавши ялинкову мішуру, прикрасити будинок не по-новорічному, а якось інакше.

Декілька днів учням знадобиться для того, щоб повернутися до навчального ритму, насиченого заняттями за розкладом та роботою в позаурочний час. Але наші учні не новачки, тому налаштовуватися на навчання їм не звикати. А ми, педагоги, зробимо все від нас залежне, щоб навчальний процес був цікавим, змістовним та результативним.

Вітаємо всіх учнів та батьків з початком нового етапу у навчанні, з початком ІІ семестру та бажаємо успіхів!