Місцеве самоврядування – це ми!

10 січ. 2017
23 грудня 2016року в м.Харкові в Будинку рад відбулося нагородження переможців обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

Голова обласної ради Сергій Іванович Чернов нагородив дипломами в номінації «Кращий індивідуальний письмовий твір» на тему «Яке місцеве самоврядування нам потрібно»» ученицю 10-А класу ІЗОШ І-ІІІст. №2 Мелкумян Каріну за І місце (вчитель Іванова Галина Анатоліївна) та ученицю 10- А класу ІЗОШ І-ІІІст. №6 Бовкун Катерину за ІІІ місце( вчитель Марченко Тетяна Михайлівна).

Ми цінуємо учнівську активну позицію, ідеї та усвідомлення того, яким має бути самоврядування в Україні.

Вітаємо з нагородами!

Успіху та перемог вам!