Подорож лідерів учнівського самоврядування до Закарпатської області

10 січ. 2017
Оздоровча подорож лідерів учнівського самоврядування до Закарпатської області у рамках всеукраїнських проектів Учнівської Ліги України «Схід і Захід − разом!», «Рух лідерів».

З 23 по 28 грудня 2016 року з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді та обміну найкращим досвідом роботи лідерів учнівського самоврядування, виховання в молодого покоління поваги до народних звичаїв, обрядів учні Ізюмської гімназії №1 Ізюмської міської ради Харківської області та Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ізюмської міської ради Харківської області у складі делегації Харківської області взяли участь у навчально – оздоровчій подорожі лідерів учнівського самоврядування до Закарпатської області у рамках всеукраїнських проектів Учнівської Ліги України «Схід і Захід − разом!», «Рух лідерів».

В рамках подорожі відбулися екскурсії до замку Паланок місто Мукачево, до парку Шенборна сел. Воєводіно, сел. Перечин, міста Берегово, сел.. Лумшори, міста Ужгород. Відбулись зустрічі з лідерами учнівського самоврядування Закарпатської області. Протягом подорожі учні неодноразово відвідували горно-лижний курорт, де мали можливість кататись на санчатах.