Спортивне свято «Жовто-червоний настрій»

8 груд. 2016
Діти та батьки з великим задоволенням змагалися між собою та разом, отримавши позитивні емоції та гарний настрій!

24.11.2016 на базі дошкільного навчального закладу № 4 відбулося спортивне свято «Жовто-червоний настрій». Діти старших вікових груп «Бджілка», «Калинка» та їх батьки брали активну участь в спортивних змаганнях.

Підготували свято: Максименко Л.І. (інструктор з фізкультури), Забашта О.О., Кравченко О.В. (вихователі), Виборова О.С.( музичний керівник).