Засідання методичного об`єднання

8 груд. 2016
29.11.2016 року на базі ІДНЗ № 4 відбулося засідання методичного об`єднання для вихователів груп раннього віку на тему «Особливості використання малих форм фольклору під час проведення режимних моментів».

Вихователем Чаговець Анастасією Віталіївною проведено інтегроване заняття з дітьми групи «Карапузики» на тему: «Подорож до лісового дитячого садочка» з використанням українського фольклору.

З практичним психологом Гончар Оленою Станіславівною вихователі відвідали психологічну майстерню «Вплив фольклору на емоційний розвиток на дітей раннього віку».

Педагогам надано методичні рекомендації.