Методична студія для вчителів-логопедів та вчителів- дефектологів

8 груд. 2016
24.11.2016 на базі ІДНЗ №2 була проведена методична студія для вчителів-логопедів та вчителів- дефектологів дошкільних навчальних закладів м. Ізюм на тему «Теоретичні засади проблеми формування граматичної компетенції дітей дошкільного віку з вадами мовлення».

24.11.2016 на базі ІДНЗ  №2 була проведена методична студія для вчителів-логопедів та вчителів- дефектологів дошкільних навчальних закладів м. Ізюм на тему «Теоретичні засади проблеми формування граматичної компетенції дітей дошкільного віку з вадами мовлення».

Метою засідання було - підвищення професійного рівня компетентності педагогів та розповсюдження інноваційних прийомів і технологій в формуванні граматичної компетенції дітей дошкільного віку з вадами мовлення.

Учасники засідання мали змогу переглянути заняття з розвитку граматичної правильності мовлення у дітей старшого дошкільного віку на тему «Осінь з дощиком іде – діток в  казочку зове» (узгодження числівника з іменником).  Заняття провела вчитель-логопед групи компенсуючого типу (спеціальної, для дітей старшого віку з вадами мови) № 10 «Калинка» Дубинська Г.С. на високому методичному рівні.

Вчителі-логопеди ІДНЗ№2: Світонь Н.О., Дубинська Г.С., Чернишова І.Г. поділилися  власним досвідом з даної теми та надали методичні рекомендації.

Керівник методичної студії Світонь Н.О. організувала тренінг, під час якого присутні мали змогу удосконалити свої знання з питань узгодження числівника з іменником.