ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗБІР ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «ДИТЯЧІ СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ – БУДУЄМО НОВУ КРАЇНУ»

6 груд. 2016
З 01 по 03 грудня 2016 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «Дитячі соціальні ініціали – будуємо нову країну». Делегатом від Ізюмської асоціації учнівського самоврядування став Орел Владислав, учень 11-го класу ІЗОШ №2.

01 грудня 2016 року відкриття Всеукраїнського збору розпочалося з презентації проектів: «Схід-Захід – разом!» (в рамках проекту «Рух лідерів +»), Всеукраїнської екологічної ініціативи «Зробимо Україну чистою», підтримки дітей з особливими потребами «Розвиток регіональної мережі Уповноважених з прав дітей», Всеукраїнської естафети учнівської молоді «Прапор доброчинності». Завершився день творчою зустріччю лідерів самоврядування «У колі друзів».

Наступного дня лідери відвідали тренінгові заняття: екологічний тренінг «Ресурс-смяття», «Толерантність у молодіжному колі», «Психотехніка спілкування з дітьми з особливими потребами», «Ще раз про ВІЛ і СНІД», «Медіапростір в розвитку учнівського самоврядування», «Дитяча тележурналістика».

03 грудня 2016 року хлопці відвідали Міністерство молоді та спорту України, де брали участь у засіданні круглого столу з питань обговорення проекту Концепції підтримки та сприяння розвитку дитячого громадського руху в Україні.

Завершився збір виступами спікерів та оголошенням проектів до Плану роботи Учнівської Ліги України.

Побажаємо Орлу Владиславу втілити набуті в м.Києві знання і вміння, в проектах міського значення.