Майстер — клас для педагогів

22 лист. 2016
17 листопада 2016 рокуна базі ІДНЗ № 13 вихователь Старостіна Галина Олексіївна провела майстер – клас для педагогів міста на тему «Використання інноваційних методів і прийомів для розвитку мовлення у дітей дошкільного віку».

17 листопада 2016 рокуна базі ІДНЗ № 13  вихователь Старостіна Галина Олексіївна провела майстер – клас для педагогів міста на тему «Використання інноваційних методів і прийомів для розвитку мовлення у дітей дошкільного віку».

Майстер — клас складався з інформаційно – теоретичного і практичного модулів. Під час інформаційно – теоретичного модуля Галина Олексіївна познайомила колег зі своїм досвідом роботи. Особливо цікавим був практичний модуль, під час якого переглянули комплексне заняття з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування «Подорож осіннього листочка» з дітками другої молодшої групи №4 «Соняшник».