«Вчимося жити разом»

25 жовт. 2016

З 17 жовтня по 19 жовтня 2016 року педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів були активнимиучасниками триденного регіонального тренінгу по впровадженню заходів проекту «Вчимося жити разом» в місті Балаклея. Основною метою проекту є сприяння адаптації тимчасово  переміщених дітей у приймаючих громадах довкола зони конфлікту на сході України через розвиток життєвих навичок та надання психологічної та соціальної підтримки дітям, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні. Тренери в доступній формі надали теоретичні знання та практичні навички роботи з дітьми, батьками та педагогами щодо розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років.