Виставка в дитячих садках виробів із природніх матеріалів

5 жовт. 2016
Осінь – традиційна пора виставок в дитячому садку виробів із природніх матеріалів.

Виставки, що проводяться в дошкільному навчальному закладі, є результативною формою методичної роботи, яка стимулює творчу активність всіх учасників навчально-виховного процесу. Їх мета - залучити  до участі в спільній діяльності дошкільнят, батьків, педагогів; вчити радіти досягнутим результатам, знаходити і бачити позитивне в дитячих роботах, роботі разом; виховувати естетичний смак батьків та дітей.

Кожна родина проявила творчість, неповторність та індивідуальність, використовуючи не тільки дари матінки – Землі, а й підручні матеріали. В результаті всі поробки – це справжні витвори мистецтва.

Дошкільні заклади № 2,4,9 насичені не тільки справжніми ароматами та фарбами осені, а шедеври, створені руками батьків та дітей – милують погляд та дарують радість відвідувачам виставок.