РОЗВАГА "З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!"

23 серп. 2016
23 серпня вихованці ІДНЗ №16 урочисто відзначили свято День Державного Прапора та 25 річниці Незалежності Украіни.

Під час музичної розваги «З Днем народження, Україно!» діти розповідали вірші про Украіну, Прапор, Герб, співали пісні.  Старші вихованці, під керівництвом музичного керівника Демченко С.О., виконали хореографічну композицію «З Україною в серці». А ще, малят на святі розважали украінські герої - козак та козачка. Звичайно, всі діти грали в українські народні ігри та відгадували загадки. Всі малята біли в гарному та святковому настрої.

Якось каже мати сину:
— Я молюсь за Україну,
Щоб народ щасливим був,
Про негоди позабув,
Із домівок, хат усіх,
Хай луна дитячий сміх,
Хай шанують стариків,
Скрізь звучить веселий спів,
Хай обходить всіх ненастя,
Серце хай тремтить від щастя!
І я вірю, Матір Божа Україні допоможе!