Проведення свята «У царстві Нептуна»

7 лип. 2016
За велінням Нептуна свято пройшло весело та цікаво! Діти отримали велику кількість позитивних вражень.

07.07.2016 Ізюмському дошкільному навчальному закладі ( ясла-садок) № 17 відбулося свято «У царстві Нептуна» - повелителя морів та океанів. Діти з нетерпінням чекали на це свято, адже сонце, повітря, вода – їх найкращі друзі. Малята зустрічали шановного гостя піснями та таночками. Під час свята брали участь у різних спортивно-розважальних конкурсах та змаганнях.