Полуничний бал

29 черв. 2016
13 червня в дошкільному навчальному закладі № 2 була проведена музична розвага "Полуничний бал».Кольорове розмаїття костюмів та різноманітні форми роботи з дітьми сприяли гарному настрою малят.

В сценарій розваги були включені: театралізована діяльність, пісні, гра на музичних інструментах, танець з парарасольками, ігри. Діти з зацікавленням спостерігали за ходом дійства і, по можливості, самі брали участь в проведенні розваги.

Такі форми роботи як музична розвага виявляють та розкривають задатки та здібності кожної дитини, накопичують позитивний емоційний потенціал дітей, формують естетичне відношення до навколишнього світу в цілому.