Чемпіонат України з тхеквондо ВТФ

24 черв. 2016

17-19 червня в місті Одеса відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ серед кадетів 2002/2004 років народження .В змаганнях взяли участь більше 350 учасників з 17 областей України .                                                               Успішно на цих змаганнях виступила команда Харківської області ,яка завоювала 6 золотих ,2 срібних і 7 бронзових медалей та зайняла -І місце в загальнокомандному заліку. У складі збірної команди Харківської області виступали вихованці Ізюмської ДЮСШ:  Чеша Влас ,Орел Ілля,Лісогорський Олексій Іванович, Євченко Ілля Андрійович.                                             Чемпіоном України в своїй вісовій категорії  став Чеша Влас – учень 9 класу, загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 4 , який увійшов до складу юнацької збірної команди України з тхеквондо ВТФ.                                                      Тренер-викладач з тхеквондо ВТФ Ізюмської дитячо - юнацької спортивної школи Ізюмської міської ради Харківської області Палій Віталій Вадимович та його вихованець Чеша Влас готуються до участі у чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, який відбудеться у Румунії у вересні 2016 року.             Бажаємо успіхів та подальших досягнень вихованцям відділення тхеквондо ВТФ.