Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку: теорія і практика

6 черв. 2016
31 травня 2016 року в Міністерстві освіти і науки відбулась Всеукраїнська науково-методична конференція «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку: теорія і практика».

Участь у заході взяли начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Тамара Панасюк, працівники відділу; начальник відділу дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти МОН Олена Низковська; директор Інституту проблем виховання НАПН України Іван Бех, представники лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання, кандидати педагогічних наук Ольга Рейпольська та Олена Острянська, науковці, практики з різних куточків України.
Від Харківської області делегація була представлена у складі трьох педагогів, в тому числі вихователь – методист ІДНЗ №13 Кириченко Владислава Олександрівна.