ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

2 черв. 2016
Літо – чудова пора. І розпочинається воно з Дня Захисту дітей. 1 червня в ІДНЗ № 16 було проведено музично-спортивне свято «Різнобарвне літо на добро на втіху!» (фотозвіт у фотоальбомі)

Діти весело зустріли літо з казковими героями Капітошкою і Водяником, які принесли веселі завдання у кульках. Діти приймали активну участь у спортивних змаганнях, та весело танцювали танок жабеняток, квіточок та хоровод дружби.

Для дітей раннього віку була проведена лялькова вистава «Дівчинка – вереда». Діти зацікавлено дивилися виставу, де Вовчик, Лисичка та Ведмедик повчали Вереду як поводитися під час відпочинку на природі (у лісі, біля водоймища тощо). Казка дітям дуже сподобалася, малята отримали велике задоволення.