День цивільного захисту

22 квіт. 2016
Про проведення Днів цивільного захисту, комплексних об’єктових тренувань та протипожежних навчань у ЗНЗ міста

На виконання Кодексу цивільного захисту України, Постанови Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 року та з метою забезпечення надання працівникам, учням та дітям знань щодо особистої безпеки, дій у разі загрози чи виникнення надзвичайних ситуацій, практичного закріплення теоретичного матеріалу 22 квітня в усіх ЗНЗ міста були проведені Дні цивільного захисту, комплексні об’єктові тренування та протипожежні навчання (у ІЗОШ №12 та ІЗОШ №11 протипожежні навчання відбулись 20.04.16 року).

В межах Днів ЦЗ відбулись урочисті відкриття, радіо лінійки, в класних колективах було проведено заняття з ЦЗ:   виготовлення учнями ватно-марлевих пов’язок, вивчення правил користування ними; здійснювалося обмірювання обличчя учнів, уточнення розмірів протигазів; проведено вікторини, змагання з ЦЗ, БЖ. Штабом ЦЗ, класними керівниками перевірено наявність ВМП і знання учнями правил користування ними, наявність засобів герметизації приміщень, тощо. Для учнів були організовані зустрічі з представниками Ізюмського РВ ГУ ДСНС.

Були сповіщені та організовано відпрацювання учнями та формуваннями дій за  сигналом  «Увага всім!», а також відпрацьовані дії у разі виникнення пожежі в приміщеннях шкіл. Вчителями фізичної культури проведено естафетні змагання учнів старших класів.

В кінці було  підбито підсумки дій учнів та формувань ЦЗ закладів освіти.