Масовий профорієнтаційний захід

21 квіт. 2016
В програмі заходу було проведено інформування учнів про світ професій, надані поради щодо вибору майбутньої професії та відбулось спілкування з представниками навчальних закладів.

Відповідно до спільного плану роботи Ізюмського міськрайонного центру зайнятості та відділу освіти Ізюмської міської ради, з метою підготовки учнів до вибору майбутньої професії 20 квітня 2016 року в приміщенні Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 Ізюмської міської ради Харківської області з 13.00 до 15.00 був проведений масовий профорієнтаційний захід. В цьому заході взяли участь представники 11 навчальних закладів вищої та професійно-технічної освіти м. Харкова та Харківської області та учні ІЗОШ №12,11,10 9х-11х класів.