Участь в засіданні ТТК

21 квіт. 2016
Активну участь в засіданні взяли вихователі ІДНЗ №9 Кузик Марія Василівна та Мірошниченко Інна Олександрівна.

20 квітня 2016 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося засідання тимчасового творчого колективу «Організаційно-методичний супровід відновлення розвивального потенціалу дитячої гри та іграшки для гармонійного розвитку дитини дошкільного віку» (засідання № 2) за темою: «Освітні орієнтири розвитку ігрової діяльності дітей 5 – 6 років». Метою засідання тимчасового творчого колективу є прогнозування освітніх орієнтирів розвитку ігрової діяльності дітей старшого дошкільного віку; визначення моніторингового інструментарію діагностування особливостей сформованості ігрової діяльності дітей 5 – 6 років.