КОНКУРС "ОБДАРОВАНА ДИТИНА"

31 бер. 2016
31.03.2016 в дошкільному закладі пройшов конкурс обдарована дитина серед вихованців дошкільних груп (фотозвіт у фотоальбомі закладу)

Відповідно до річного плану в дошкільному закладі пройшов конкурс "Обдарована дитина". В усіх дошкільних групах знайшлися маленькі зірочки, які показали свій талант. Маленькі талановиті діти і співали, і танцювали та піднімали настрій гуморестками, не обійшлося і без віршів Т.Г.Шевченка. Батьки, які прийшли підтримати своїх малят отримали велике задоволення від виступу не тільки своєї дитини, але й інших дітей. Дуже важко було визначити, хто буде представляти дошкільний заклад в міському конкурсі. Багата на таланти Ізюмщина!