«Чорнобиль: події, долі, пам’ять»

5 бер. 2016
Відбулася історико-краєзнавча пошукова експедиція учнівської молоді «Чорнобиль: події, долі, пам’ять»

З метою відтворення персонального архіву даних про учасників ліквідації наслідків ядерної техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС міста Ізюма та Ізюмського району, збору та систематизації інформаційного матеріалу свідків вищезазначених подій, з 01 лютого по 26 лютого 2016 року в загальноосвітніх навчальних закладах відбулася  міська історико-краєзнавча пошукова експедиція учнівської молоді «Чорнобиль: події, долі, пам’ять».

Матеріали проведеної пошуково-краєзнавчої  роботи надані до Ізюмського центру дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради Харківської області. У конкурсі взяли участь учні та  учнівські колективи загальноосвітніх навчальних закладів міста (ІЗОШ №№ 2, 4, 5, 6, 10, 11, 12). Пошукові роботи надані за такими напрямками: «Ізюмчани - учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС» (5 робіт), «Вшанування пам’яті  героїв -  чорнобильців  (фото пам’ятників, меморіальних комплексів) у місті» (2 роботи).

03 березня 2016 року в приміщенні позашкільного навчального закладу відбулося засідання журі, визначено переможців:

І місце – колективна робота ІЗОШ № 6 (Тихонова Вікторія (7-Б клас), Клименко Анастасія (9-Б клас), Дегтярьова Катерина (9-Б клас)).

І місце – колективна робота ІЗОШ № 4, 9-Б клас.

ІІ місце –  Лях Данило, учень ІЗОШ № 2, 9-А клас.

ІІІ місце – колективна робота ІЗОШ № 11 (Верещака Анастасія (10-А клас), Безпала Анастасія (10-А клас), Соломка Анна (10-А клас), Яценко Марія (9-Б клас)).

Вітаємо переможців!

На фото: Ніколаєнко С.М., член бюро спілки «Союз Чорнобиль України в м.Ізюм»,