МАЙСТЕР-КЛАС ВІД МУЗИЧНИХ КЕРІВНИКІВ

23 бер. 2016
23.03.2016 на базі ІДНЗ №16 пройшов майстер-клас для музичних керівників дошкільних закладів міста на тему: "Гра на музичних інстументах в дошкільному закладі" (фотозвіт у фотоальбомі)

Майстер-клас для музичних керівників провели музичні керівники ІДНЗ №16 Демченко Світлана Олександрівна та Правілова Галина Дмитрівна. Педагоги поділилися досвідом використання нетрадиційних музичних інструментів у роботі з дітьми.

Мета: 1. Розкрити основні показники компетентності щодо розвитку музично – ритмічного відчуття у дітей старшого дошкільного віку.

2. Визначити основні форми роботи з навчання гри на музичних інструментах дітей в умовах дошкільного закладу.

3. Формувати поняття гри на музичних інструментах як вид музичної діяльності

4. Запропонувати до впровадження в роботу використання методики К. Орфа під час гри на музичних інструментах з дітьми старшого дошкільного віку.