Тиждень рідної мови

29 лют. 2016
Згідно річного плану роботи дошкільного навчального закладу ІДНЗ № 17 на 2015/2016 н.р. з 15.02.2016 по 19.02.2016 пройшов тиждень рідної мови.

Згідно річного  плану роботи дошкільного навчального закладу ІДНЗ № 17 на 2015/2016 н.р.  з 15.02.2016 по 19.02.2016 пройшов тиждень рідної мови. В рамках цього тижня вихователями груп були проведені заходи, які мали позитивний вплив на навчально-виховний процес. Педагоги збагатили знання дітей про письменників, про їх твори. Виховали любов до українських, національних традицій, народної мудрості до краси і гармонії рідного слова.

У всіх дошкільних вікових групах пройшли тематичні заняття, під час яких діти слухали колискові пісні, розповідали вірші та казки рідною мовою, співали українські народні пісні, грали в мовно-рухливі ігри, ліпили, робили аплікації та малювали.

Протягом тижня готувалися українські страви. Малята мали змогу поласувати українським борщем, пампушками з часником, варениками з картоплею. Завершальним етапом стала розвага для дітей старших груп «Моя Батьківщина – Україна»  глядачами якої стали діти середньої та молодшої групи.