Кубок федерації з легкої атлетики

24 лют. 2016
20 лютого 2016 року у м. Харкові( манеж КЗДЮСШ «ХТЗ») відбулися змагання Кубку Федерації легкої атлетики Харківської області.

У змаганнях приймали участь  12 команд ДЮСШ м. Харків та міст області. Змагання проводилися серед юних спортсменів 2001 року народження та молодші. До програми змагань входили такі види:  біг на 60м. с/б, 60м., 300м., 600м., 1000м., стрибки у довжину і висоту, штовханні ядра.

В усіх видах програми змагань взяли участь більше 300 юних спортсменів.

ДЮСШ відділу освіти м. Ізюма  також приймала участь в цих змаганнях.

Одинадцять  Ізюмських спортсменів змагались в бігу на 60 та 300м.

Кращий результат серед Ізюмчан – це 5 місто у бігу на 300м., яке зайняла Дегтярьова  Катерина учениця Ізюмської загальноосвітньої школи № 6.