«Нове покоління»

24 лют. 2016
19 лютого в центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання міської Асоціації лідерів учнівського самоврядування «Нове покоління». Ця зустріч була тематичною, присвяченою Дню Героїв Небесної Сотні.

В рамках цієї зустрічі, Калашников О. В., психолог методичного кабінету відділу освіти, провів тренінги з лідерами учнівського самоврядування, охопивши теми спілкування, лідерства, уміння знаходити спільну мову з іншими людьми та правил поведінки в колективі. Зустріч була цікавою та корисною, діти почерпнули для себе багато необхідної інформації.