Карантин

31 січ. 2016
Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Ізюм

НАКАЗ

14.01.2016                                                                                               № 18

Про призупинення навчально-виховного процесу

в навчальних закладах м. Ізюм

На виконання розпорядження Ізюмського міського голови від 12.01.2016 № 028 «Про організаційні заходи щодо попередження захворюваності на грип та гострих вірусних інфекцій в м. Ізюм», з метою профілактики та попередження захворювання на ГРВІ та грип вихованців та учнів дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити навчально-виховний та навчально-тренувальний процеси          з 15 до 23 січня 2016 року.

2. Керівникам  навчальних закладів:

2.1.  Ужити необхідних організаційних заходів щодо призупинення з 15 по      23 січня 2016 року навчально-виховного та навчально-тренувального процесу у навчальних закладах.

До 15.01.2016

2.2. Провести роз’яснювальну роботу серед учасників навчально-виховного процесу навчальних закладів міста щодо профілактики та попередження захворювання на ГРВІ та грип.

До 15.01.2016

1. Здійснити комплекс робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, економного та раціонального використання енергоносіїв,  а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах, забезпечення розчищення від снігу і криги територій і під’їзних шляхів до навчальних закладів.

До 15.01.2016

1. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками навчальних закладів, звернувши особливу увагу на правила безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

До 15.01.2016

1. Перенести на інші терміни (після 23.01.2016) проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, що вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.
  2. Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у Ізюмському дитячому будинку.
  3. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з батьками щодо охорони та збереження здоров’я дітей.

До 15.01.2016

3. Оплату працівникам навчальних закладів за період з 15 до 23 січня 2016 року провести відповідно до наказу Міністерства освіти України від  15.04.1993 №102 п. 77 «Про затвердження інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» та галузевій угоді.

4. Контроль за виконанням наказу  покласти на заступника начальника відділу освіти Котенко В.В.

В. о. начальника відділу освіти                                     О.П.Лесик