Перемога в Науково-творчому конкурсі з фінансової безпеки та фінансових розслідувань «Як викрити фінансового шахрая?»

9 груд. 2021
Учні закладів загальної середньої освіти Ізюмської міської територіальної громади стали учасниками Науково-творчого конкурсу з фінансової безпеки та фінансових розслідувань «Як викрити фінансового шахрая?», який був проведений Харківським національним університетом внутрішніх справ. Конкурс направлений не лише на профорієнтаційну роботу з випускниками закладів середньої та фахової передвищої освіти різних регіонів України, а також на підвищення їх фінансової грамотності. Такі інтелектуальні заходи є гарним стимулом для проведення наукових досліджень випускників, сприяють реалізації здібностей та популяризації досягнень фінансової науки.

Компетентне журі перевірило 240 конкурсних робіт. За підсумками конкурсу І місце виборола Дар’я Бублик, учениця Ізюмського ліцею № 4 Ізюмської міської ради.

В одинадцятку кращих увійшла Дар’я Білан, учениця Ізюмського ліцею № 2 Ізюмської міської ради.

Вітаємо Дар’ю Бублик з перемогою, бажаємо подальших успіхів, наукових звершень, натхнення в обраній справі, яскравих ідей і нестримної жаги до пізнання нового.